Wienerberger e4 dům 2019-07-01T17:48:38+00:00
Wienerberger e4 dům - motiv

Wienerberger e4 dům nabízí možnost výstavby
rodinného domu s certifikovanou stavební společností.
Postavit dům není stejné, jako si ho vysnít. Je čas se
plně koncentrovat, sebrat sílu a pustit se do díla.

POSTAVTE SI DŮM S PROFESIONÁLY

Dům Projekt

Wienerberger e4 dům nabízí možnost výstavby
rodinného domu s certifikovanou stavební společností.
Postavit dům není stejné, jako si ho vysnít. Je čas se
plně koncentrovat, sebrat sílu a pustit se do díla.

POSTAVTE SI DŮM S PROFESIONÁLY

Bezplatná konzultace

POMŮŽEME VÁM K LEPŠÍMU BYDLENÍ

Sjednejte si bezplatnou konzultaci
Bezplatná konzultace

Výhody stavby domu v programu Wienerberger e4 dům

Wienerberger e4 dům (We4D)

Se značkou Wienerberger e4 dům nabízí společnost Wienerberger s.r.o., spolu se stavebními firmami a dalšími partnery, možnost výstavby Vašeho rodinného domu. Tato nabídka výstavby rodinného domu z tradičního přírodního materiálu, kterým pálená cihla a střešní taška určitě je, má spolu se zajištěním vlastní stavby i řadu jiných výhod.
Stavíme e4 dům s rodinou Vlčkových

Novinky

Program Wienerberger e4 dům podporuje rozvoj a použití kompletního cihlového systému Porotherm a pálené střešní krytiny Tondach. Poskytuje všem investorům, kteří uzavřou smlouvu o dílo s některou z partnerských firem, garanci dokončení díla v případě likvidace či konkursu na firmu provádějící stavební práce. Dokončená stavba navíc prochází kontrolou nezávislé společnosti CSI či TZÚS. V případě kladného posouzení a při splnění všech dalších požadovaných kritérií vystaví tento orgán certifikát, který je pro investora potvrzením kvality stavby.

Bydlení ve vlastním domě je možné pořídit za velmi rozumných podmínek, s nadstandardní finanční zárukou v podobě garanční listiny a kontrolou kvality provedení stavby. Do nynějšího dne se do programu Wienerberger e4 dům (dřívějšího programu Porotherm DŮM Wienerberger) zapojilo na 1000 zájemců a většina z nich už bydlí ve svém.

Pomáháme Vám kontrolovat kvalitu provedení

Pro program jsou předem určena kritéria jakosti a jejich dodržení je vždy posuzováno nezávislými společnostmi CSI (Centrum stavebního inženýrství) nebo TZÚS (Technický a zkušební ústav stavební Praha). V případě splnění všech kritérií bude na stavbu výše uvedenými společnostmi vystaven certifikát kvality. Tato kontrola proběhne po dokončení hrubé stavby, resp. po dokončení domu na klíč.

Když dům staví kvalitní stavební firma

Co nejpečlivěji jsme pro Vás vybrali stavební firmy s těmi nejlepšími referencemi. Kompetentní stavební firmy pokrývající svou působností celé území ČR jsou připraveny osobně s Vámi projednat Vaše individuální požadavky a přání, abyste bydleli v domě dle svých představ.

Partnerská sekce