/Semmelrock
Semmelrock 2018-09-04T15:37:45+00:00

Project Description

SEMMELROCK STEIN+DESIGN Dlažby, a.s

Semmelrock
 Adresa: Ledčice 235, 277 08  Ledčice
 E-mail:  infocz@semmelrock.com
 Telefon:  315 636 709
 Web:  www.semmelrock.cz
 GPS:  50.345595  14.272552

betonové produkty

Více jak 60 let udává společnost Semmelrock Stein+Design díky skvělému designu, technickému know-how a moderním výrobním technologiím trendy v oblasti produkce betonových výrobků. Tím se v regionech střední a východní Evropy etablovala jako přední dodavatel individuálních řešení pro zpevněné plochy.

Betonové dlažby a dlaždice
AirPave Porcelánové dlaždice
Betonové ploty, zdi, schody a obrubníky
Zahradní doplňky a světla

Porcelánová dlaždice AirPave Panama | SEMMERLROCK STEIN+DESIGN Dlažby, a.s. | Partner Wienerberger e4 dům (We4D)

Porcelánová dlaždice AirPave Panama – barva nacar Vysoce kvalitní porcelánové dlaždice AirPave® s tloušťkou pouze 2 cm nejenže ztělesňují současný

moderní životní styl, ale dodají Vaší terase také elegantní lehkost. Díky své diskrétní kamenné struktuře vytváří mimořádně elegantní prostředí. Pokládka porcelánových dlaždic je možná i na terče, které Vám rádi doporučíme a dodáme.

Dlažba ASTI kombi - bíločerná | SEMMERLROCK STEIN+DESIGN Dlažby, a.s. | Partner Wienerberger e4 dům (We4D)

ASTI kombi – bíločerná. Svým formátem splňuje požadavky na moderní design, díky systému Einstein má zabezpečení proti posunu.

Obrubníky Metra s rovnou hranou | SEMMERLROCK STEIN+DESIGN Dlažby, a.s. | Partner Wienerberger e4 dům (We4D)

Obrubníky Metra s rovnou hranou se hodí ke všem moderním dlažbám.

Dekorativní oblázky - barva bílá | SEMMERLROCK STEIN+DESIGN Dlažby, a.s. | Partner Wienerberger e4 dům (We4D)Dekorativní oblázky – barva bílá. Krásné kombinace s dlažbou, nebo pro zasypání volných dekorativních ploch.

Spárovací hmota Stones Eco | SEMMERLROCK STEIN+DESIGN Dlažby, a.s. | Partner Wienerberger e4 dům (We4D)

Spárovací hmota Stones Eco – ekologická, vodopropustná, samoopravná spárovací hmota, která snižuje riziko zaplevelení. Rivago plot – šedá. Tento plotový systém s hladkou pohledovou stranou přesvědčí svou jednoduchou elegancí.

„Passion for Paving“
Jako tvůrci vnějšího prostředí sdílíme nadšení pro betonové produkty. Naše motto „Vášeň pro dlažby“ jasně vyjadřuje toto nadšení našich zaměstnanců a partnerů. Je naší hybnou sílou naše produktové systémy a technické know-how neustále vyvíjet a nadchnout naše zákazníky pro mnohostranné použití produktů Semmelrock.
Profesionální poradenství prostřednictvím našich kolegyň a kolegů je pro nás velice důležité. Na vzorových plochách Vám rádi ukážeme mnohostranné a praktické použití našich produktů. Přesvědčte se sami o kvalitě produktů, barevných variantách a vlastnostech materiálu. S Vaší volbou Vám rádi pomohou i naši kompetentní partneři v prodejních sítích, architekti, jakož i realizační firmy.
Rozmanitost našich řešení Vám nechá prostor pro Vaše přání a nápady. Nechte se inspirovat na www.semmelrock.cz a těšte se na krásné dny ve Vaší zahradě se Semmelrock Stein+Design.

Partnerská sekce