/G SERVIS
G SERVIS 2018-09-04T11:46:37+00:00

Project Description

G SERVIS CZ, s.r.o.

G SERVIS CZ, s.r.o., typové projekty, partner Wienerberger e4 dům (We4D)
 Adresa:  Paříkova 910/11a, 190 00 Praha 9 – Vysočany
 E-mail:  gservis@gservis.cz
 Telefon:  236 160 333
 Web:  www.gservis.cz
 GPS:  50.0822  14.5333

typové projekty

Projekty a realizace rodinných domů

Produkty G SERVIS CZ pokryjí veškerou představební fázi stavby rodinného domu.
Naše společnost působí na českém trhu 20 let. Za tu dobu jsme vyprojektovali tolik rodinných domů, ze kterých by se dalo postavit město o velikosti Chomutova.
Svým zákazníkům nabízíme komplexní činnost v oblasti projektové přípravy stavby rodinných domů. Tak jako v každé oblasti by se měl zákazník vždy obracet na profesionála ve svém oboru. S G SERVIS CZ si stavebník může být jistý, že spolupracuje s odborníkem ve zpracování projektové dokumentace!

G SERVIS CZ, s. r. o.

Rodinný dům Vermont 4
  • Zajištění kompletní projektové dokumentace ke stavebnímu řízení
  • Nejširší nabídka typových projektů
  • na českém trhu
  • Zpracování individuálních projektů dle přání klienta
  • Komplexní řešení pozemku – rozvržení pozemku, studie zahrady, model pozemku
  • Služby interiérového a zahradního architekta
  • Doplňkové projekty pro stavbu domu – garáže, stání, altány, ploty, žumpy
  • Zpracování projektů osazení domu na pozemek, výkazu výměr, položkového rozpočtu, průkaz ENB, měření radonu
  • Zajištění stavebního povolení

Motto: Především kvalitně a komplexně zpracovaná projektová dokumentace je ten správný základ pro stavbu domu. Náš tým odborníků je připraven vám kdykoliv pomoci s výběrem vašeho ideálního bydlení a připravit pro stavební firmu kvalitní podklady pro samotnou stavbu domu.

Rodinný dům Absolut
G SERVIS CZ, s.r.o. je ryze česká projekční kancelář, která se zabývá projektováním rodinných domů již 20 let. Nabízí nejširší portfolio projektů rodinných domů na českém trhu a zároveň je největším dodavatel projektové dokumentace.

Projekty rodinných domů ale nejsou to jediné, co firma svým zákazníkům dodává a zprostředkovává. Nabízí především komplexní řešení pro stavbu rodinných domů, které začíná logickým rozvržením pozemku, pokračuje samotným projektem, ať typovým, či individuálním, projektem osazení, přípojek, doplňkových staveb, přes dokumenty potřebné ke stavebnímu povolení, jako je měření radonu, průkaz ENB, dokumenty užitečné, jako je výkaz výměr, či položkový rozpočet, až po výhodné slevy na stavební materiály či doporučení té nejvhodnější stavební firmy právě z vašeho regionu.

Výběr kvalitního dodavatele projektových služeb dokáže pozitivně ovlivnit celou stavbu rodinného domu. Nebojte se tedy obrátit na G SERVIS CZ jako na zkušené profesionály ve svém oboru.
Katalog rodinné domy 2014

Typový projekt G SERVIS CZ

V nejširší nabídce typových projektů na českém trhu si každý stavebník najde svůj vysněný dům. Na výběr jsou domy moderní, klasické, vesnické, bungalovy či s plochou střechou. Všechny projekty se vyznačují kvalitou a originalitou zpracování. Změny projektu na přání je samozřejmě možné zapracovat.

Individuální projekt G SERVIS CZ

Zákazníci, kteří preferují individuální přístup a nevyhovuje jim z různých důvodů typové řešení již nemusí chodit jinam.
Projektová dokumentace
Stavebníkům nabízíme zpracování individuálního projektu přímo dle jejich požadavků a přání. Individuálně též navrhneme interiér, pozemek, či pomůžeme přímo s výstavbou rodinného domu.

Výhodný balíček projektové dokumentace

Na stavební úřad stavebník musí donést několik povinných dokumentů. A proto nabízíme výhodný balíček dokumentace, se kterým nejenom ušetříte, ale budete mít pohromadě všechny potřebné a požadované dokumenty ke stavebnímu řízení. Balíček obsahuje: typový projekt, průkaz ENB, osazení domu na pozemek.

Partnerská sekce