/fisher
fisher 2018-09-04T15:42:06+00:00

Project Description

fisher international s.r.o.

fisher international s.r.o., upevňovací systémy, partner Wienerberger e4 dům (We4D)
 Adresa:  Průmyslová 1833, 250 01  Brandýs nad Labem
 E-mail:  servis@fischer-cz.cz
 Telefon:  326 904 601, 603 151 151
 Web:  www.fischer-cz.cz
 GPS:  50.1774 14.6736

upevňovací systémy

Pevné ukotvení pro každého

Partner Wienerberger e4 dům (We4D) | fisher

Již více než 50 let se zabýváme upevňovacími systémy s vysokou kvalitou, nejvyšší bezpečností a s vysokým komfortem zpracování. Naším cílem je poskytnout
vám rychlé, flexibilní a přitom optimální technické řešení pro váš aktuální případ upevnění. Přitom si klademe požadavek každodenního zlepšování.

fischer international s.r.o.

  • Chemické a ocelové kotvy
  • Fasádní a rámové hmoždinky
  • Hmoždinky pro deskové materiály
  • Talířové hmoždinky, kotvení markýz
  • Samontec, sanitární upevnění
  • Všeobecné hmoždinky, elektrikářské hmoždinky
  • Pěny, silikony, lepidla a tmely
  • Vrtáky a bity, blistry, kotvení lešení
  • Systém pro upevnění fotovoltaických panelů Solar-fix
chemická malta FIS VL 300 T | Partner Wienerberger e4 dům (We4D) | fisher

Chemická malta FIS VL 300 T

FIS VL 300 T – chemická vinylesterová malta bez obsahu styrénu.

Certifikováno pro: ETA Option 7 pro tlačenou zónu betonu, plné cihly, plné vápenopískové cihly, svisle děrované cihly, plné bloky z lehčeného betonu apod., děrované vápenopískové cihly, desky z cihel, betonových tvárnic, atd., duté tvárnice, pórobeton.

Kotva SXRL

Kotva SXRL | Partner Wienerberger e4 dům (We4D) | fisher

Speciální kónická geometrie kotvy s optimalizovanými rozpěrnými prvky zajišťuje rovnoměrné rozložení sil po celé kotevní hloubce. Delší žebra u límce zabraňují protočení hmoždinky během montáže, obzvláště pokud je hmoždinka osazena hlouběji ve vyvrtaném otvoru.
Vhodné pro: svisle děrované cihly, děrované vápenopískové cihly, duté panely z lehčeného betonu, pórobeton, stavební panely z prostého nebo lehčeného betonu, plné cihly pálené i vápenopískové, beton.

Kužel THERMAX

Kužel THERMAX

Tvarové zakončení kužele zesílené skelnými vlákny se při montáži zafrézuje přes omítku přímo do izolačního materiálu. Kužel pro přerušení tepelného mostu.

Vhodné pro: beton, cihlové zdivo, vápenopískové cihly, dutinové tvárnice z lehčeného betonu, příčně děrované cihly, děrované vápenopískové cihly, pórobeton, s předvrtáním lze našroubovat i do dřeva.

Partner Wienerberger e4 dům (We4D) | fisher

Motto: „Drží v díře jako zvíře.“

Slogan je lehkou nadsázkou, ale vyjadřuje výsledek použití výrobků fischer – nejde jen o samotnou hmoždinku, ale o pevný a spolehlivý spoj. Veškeré informace lze samozřejmě dohledat na www stránkách, Facebooku nebo YouTube.
Ve firmě „fischer“ klademe velký důraz na vynikající, inovativní produkty a také na excelentní servis s neobvyklými službami.

Náš tým vysoce kvalifikovaných techniků vám poradí individuálně a přímo na místě. Naše horká linka vám poskytne přímé spojení s aplikační technikou firmy fischer, která vám může nabídnout rychlou a profesionální pomoc u všech typů upevňovacích systémů.

Budete mít bezplatně k dispozici programy firmy fischer – COMPUFIX, RAILFIX a REBARFIX pro volbu rozměrů vašeho systému. Naše technické příručky jsou uznávaným nástrojem pro vyhledávání všeobecných a speciálních druhů použití upevňovací techniky v oblastech ohrožených zemětřesením, při požární ochraně, v extrémních klimatických podmínkách, anebo pro bezpočet dalších různých oblastí použití.

Jedinečná je rovněž „fischer AKADEMIE“. V našem novém zákaznickém centru s plochou 4 000 m2 v mateřském sídle společnosti v Tumlingenu vám jsou k dispozici ideální tréninkové možnosti. Můžete se zde také nechat vyškolit o našich produktech a o mnohotvárnosti jejich využití, a to v širokém rozsahu a v podmínkách blízkých praxi. Avšak nejmodernější způsob dodatečného vzdělávání v upevňovací technice vám můžeme nabídnout nejen v centrále firmy, ale k dispozici máme školící prostory také v České a Slovenské Republice. Fischer je pro vás k dispozici všude. Dokonce i před vašimi dveřmi.

Rozhovor s Ing. Jiřím Kynclem

Ing. Jiří Kyncl

Představte nám, prosím, stručně firmu fischer.
Fischer je světový výrobce a inovátor v oblasti kotvení ve stavebnictví s více jak 70letou tradicí.

Jaká rizika číhají na zákazníky, pakliže třeba podlehnou mnohdy pouze zdánlivě výhodnějším nabídkám?
Oblast kotvení ve stavebnictví je vždy spojena se statikou staveb. Veškeré výrobky firmy fischer jsou certifikované a pro těžká kotvení vyhovují výrobky evropským normám ETA. Proto je fischer garantem bezpečnosti v kotvení. Tyto důležité aspekty si musí každý potenciální zákazník uvědomit, dříve než si vybere svého dodavatele. V případě firmy fischer se může stoprocentně spolehnout na renovovaného, spolehlivého a flexibilního partnera.

Co nabízíte zákazníkům jako bonus?
Firma fischer nabízí různé možnosti spolupráce a snaží se podporu zákazníkům vždy připravit individuálně dle jednotlivých podmínek a požadavků.

Ing. Jiří Kyncl
jednatel společnosti fischer international s.r.o.

Partnerská sekce