/Isover
Isover 2018-09-04T15:42:39+00:00

Project Description

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.

Divize ISOVER, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., tepelené, zvukové a protipožární izolace, partner Wienerberger e4 dům (We4D)
 Adresa:  Smrčkova 2485/4, 180 00  Praha 8 Libeň
 E-mail:  info@isover.cz
 Telefon:  800 476 837
 Web:  www.isover.cz
 GPS:  50.104899 14.468730

tepelné, zvukové a protipožární izolace

ISOVER nabízí nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací v té nejvyšší kvalitě na českém trhu, v celosvětovém měřítku se jedná o nejvýznamnějšího a největšího světového výrobce s působností a výrobními závody po celém světě.

Kompletní nabídka sortimentu značky ISOVER zahrnuje

  • produkty z čedičové i skelné vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu a
  • doplňky pro systémová izolační řešení pro izolace podlah, příček, stěn, fasád, stropů, podhledů, plochých i šikmých střech či potrubních rozvodů.

Odborné poradenství

Samozřejmostí je odborné poradenství při volbě nejvhodnějšího typu izolačního materiálu pro dosažení optimálního řešení přesně dle potřeb a požadavků zákazníků, a to jak po stránce technické, tak také po stránce ekonomické.

ISOVER je moderní dynamická značka vycházející z tradice produkce delší než 50 let ve vlastním výrobním závodě ve východočeských Častolovicích a díky závodům v Českém Brodě a v Lipníku nad Bečvou jedním z největších výrobců stavebních izolací z expandovaného polystyrenu v ČR.

Nejvýznamnější výrobky

1. kontaktní fasády

Isover TF PROFI

Čedičová vlna, λ = 0,036​​, Pevnost v tahu TR 10 kPa
Izolační fasádní desky s podélným vláknem Isover TF PROFI jsou vhodné do vnějších kontaktních zateplovacích systémů, kde se lepí a mechanicky kotví na dostatečně soudržný a pevný podklad stěny. Mají výborné tepelněizolační vlastnosti λD = 0,036 (W∙m-1∙K-1). Materiál splňuje požadavky na ETICS podle normy EN 13500, ETAG 004 a dále požadavky Kvalitativní třídy A dle CZB.

2. šikmé střechy a stropy

Isover UNIROL PROFI

Skelná vlna, λ = 0,033
Skelné izolační pásy jsou určené jako tepelná a akustická izolace šikmých střech a stropů. Zvláště energeticky úsporný typ izolace, λD = 0,033 W∙m-1∙K-1. Izolace vhodná pro aplikaci mezi krokve. Dodává se v MPS balení (1 MPS = 24 rolí).

3. zateplení soklu

Isover EPS SOKL 3000

Expandovaný polystyren, λ = 0,035
Soklové izolační desky s nízkou nasákavostí a vysokou odolností proti průrazu pro tepelné izolace stěn v místech se zvýšeným namáháním vlhkostí, zejména soklů nad terénem a přiléhající částí pod terénem do hloubky až 3m, balkony, terasami apod. Oboustranná vaflová struktura pro vysokou přídržnost lepidel a tmelů. Maximální hloubka použití pod terénem 3 m. Po dohodě lze dodat i v jiných tloušťkách (max. 200 mm).

4. akustická plovoucí podlaha – těžká

Isover N

Čedičová vlna, λ = 0,036
Desky Isover N jsou určeny pro zlepšení kročejové a vzduchové neprůzvučnosti těžkých plovoucích podlah s vyztuženou betonovou deskou. Mají nejlepší akustické parametry ze všech podlahových čedičových desek. Jsou vhodné do obytných místností zejména rodinných domů, kde užitné zatížení nepřekročí 2 kN·m-2, při stlačení vrstvy maximálně 5 mm. Vyšší tloušťky je možno dodat na vyžádání.

5. izolace příček

Isover AKU

Čedičová vlna, λ = 0,035
Isover AKU je ideální materiál pro použití v sádrokartonových konstrukcí příček a podhledů s modulem 625 mm a má díky tomu velmi široké uplatnění v suché výstavbě. Díky dlouhodobému měření v laboratořích a sledování požadavku trhu byla vyvinuta izolace, která splňuje vysoké nároky z hlediska akustiky a protipožární odolnosti s požadavkem na objemovou hmotnost ≥ 40 kg·m-3. Možnost dodání na paletě 1250 × 2400 mm. Isover AKU v tloušťce 90 mm je dodáván na paletě 1000 × 2400 mm.

6. vegetační střechy

Isover FLORA

Čedičová vlna, λ = 0,037
Substrátové desky z hydrofilní vlny plně, nebo částečně nahrazují zeminu v konstrukcích vegetačních střech. Jsou lehké a vzdušné, kromě ozeleňování novostaveb jsou vhodné i pro rekonstrukce. Mají výbornou vodopropustnost, takže je možné je použít i ve zjednodušených extenzivních skladbách, kde odvádějí přebytečnou dešťovou vodu v celém svém objemu. Určité množství vody však v deskách vždy zůstává, takže střešní rostliny tak mohou v deskách Isover Flora spolehlivě vegetovat i v obdobích bez přirozené dešťové zálivky.

Motto značky: „ISOVER – Jistota v izolacích“

Rozhovor s Ing. Liborem Novákem, manažerem marketingu:

 fotografie Ing. Libor Novák | ředitel marketingu | Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. | Partner Wienerberger e4 dům (We4D)Představte nám prosím značku ISOVER

Kompletní nabídka značky ISOVER zahrnuje produkty z čedičové i skelné vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu a doplňky pro systémová izolační řešení. Je to moderní dynamická značka vycházející z dlouhodobé výrobní tradice, ze které se odvíjejí neustálé inovace.

Co nabízíte zákazníkům jako bonus?

Samozřejmostí je odborné poradenství při volbě nejvhodnějšího typu izolačního materiálu pro dosažení optimálního řešení přesně dle potřeb a požadavků zákazníků, a to jak po stránce technické, tak také po stránce ekonomické. Takovéto řešení můžeme svým zákazníkům nabídnout díky šíři našeho sortimentu, ve kterém jsou zastoupeny všechny nejpoužívanější druhy izolačních materiálů.

Partnerská sekce