/Baumit
Baumit 2018-09-04T15:43:01+00:00

Project Description

Baumit, spol. s r.o.

Baumit, spol. s r.o., malty a omítky, partner Wienerberger e4 dům (We4D)
 Adresa:  Průmyslová 1841, 250 01  Brandýs nad Labem
 E-mail:  m.omelka@baumit.cz
 Telefon:  800 100 540, 724 247 974
 Web:  www.baumit.cz
 GPS:  50.1762 14.6665

malty a omítky

Profesionalita a preciznost v každém detailu – to jsou tradiční předpoklady pro úspěch v oblasti stavebnictví.

Společnost, která patří mezi špičku ve stavebním oboru a ve sféře zateplování, však potřebuje mnohem více: musí nejen sledovat trendy a nové možnosti, ale sama je vytvářet. Přední evropský výrobce zateplovacích systémů a suchých maltových a omítkových směsí, společnost Baumit, to naplňuje bezezbytku.

Baumit – inovace pro úspornější, komfortnější a zdravější bydlení

Baumit: vše pro fasády - omítky - potěry

 • Zateplovací systémy
 • Povrchové úpravy
 • Omítky vnější a vnitřní
 • Omítky pro zdravé bydlení
 • Sanační omítkové systémy
 • Podlahové potěry a samonivelizační stěrky
 • Program pro lepení obkladů a dlažeb
 • Program pro zpevněné plochy / zahradní program
 • Suché betonové směsi
 • Zdicí malty

Motto: „Nápady s budoucností“

Baumit Nanopor s fotokatalýzou: Denní světlo aktivuje fotokatalyzátor v omítce nebo v barvě. Fotokatalyzátor rozloží na povrchu uložené částečky biologického znečistění. Ty jsou následně z povrchu odstraněny přirozeným prouděním vzduchu. Déšť, vzdušná vlhkost a proces vysušování povrchu odstraní všechny zbytky nečistot a čistí fasádu.
Filozofií značky Baumit je naplnit firemní poselství „Nápady s budoucností“. To znamená, že Baumit neustále přináší na trh inovativní produkty a technologie v oblasti fasád, omítek a potěrů.
Výrobky Baumit jsou vyráběny a kontrolovány podle nejpřísnějších předpisů a norem. Nad rámec zákonných požadavků obdržely výrobky a systémy Baumit certifikáty o splnění Kvalitativní třídy A Cechu pro zateplování budov ČR. Jsme držitelem Evropského technického schválení ETA dle ETAG 004 pro zateplovací systémy a rovněž držitelem certifikátu WTA vědeckotechnické společnosti pro sanaci staveb a péči o památkové objekty.
Veškeré aktivity společnosti Baumit směřují k jedinému cíli: být první volbou pro náročného a poučeného zákazníka. Od široké evropské konkurence se snaží Baumit odlišit také individuálním přístupem ke každému klientovi a poskytováním komplexního odborného poradenství. Výrobky Baumit jsou rozšířeny ve 31 zemích Evropy a v Číně. Ve třech závodech v České republice vyrábí Baumit stavební hmoty za dodržení těch nejpřísnějších evropských a vnitrofiremních norem pro oblast užití „fasády-omítky-potěry“.
Baumit open Premium – spojení tří jedinečných řešení

Baumit open Premium – spojení tří jedinečných řešení

Zateplovací systém Baumit open Premium vyniká vysokou paropropustností všech vrstev systému.
 • Fasádní desky Baumit open reflect – tepelná izolace prodyšná jako cihelné zdivo.
 • Samočisticí omítka Nanopor photokat– samočisticí efekt díky síle světla.
 • Lepicí kotvy StarTrack – fasáda zcela bez tepelných mostů.
Baumit Life – barvy vašeho života

Baumit Life – barvy vašeho života

 • Nejširší nabídka vzorníku Baumit Life představuje 888 odstínů. Baumit Life však znamená též systém moderních navzájem propojených high-tech nástrojů a užitečných aplikací.
 • Ke stažení na www.baumitlife.com je bezplatně dostupný Baumit App pro operační systém iOS a Android, pro Apple pak v App Store.
Tmavé odstíny pro zateplené fasády

Tmavé odstíny pro zateplené fasády

 • Díky inovovaným recepturám a speciálním pigmentům se nyní otevírají nové možnosti pro použití i tmavých a trendových odstínů ze vzorníku Baumit Life na zateplenou fasádu bez jakéhokoliv omezení.

Rozhovor s Ing. Martinem Omelkou

Ing. Martin Omelka

Zkuste vystihnout jedinečnost společnosti Baumit.
Pracujeme profesionálně a precizně s důrazem na každý detail – to jsou tradiční předpoklady pro úspěch v oblasti stavebnictví. Řadíme se mezi 3 nejúspěšnější značky v segmentu zateplování a suchých omítkových a maltových směsí v Evropě.

Seznamte nás s filozofií Vaší firmy a tím, co pro Vás znamenají inovace?
Naší filozofií je naplnit poselství „Nápady s budoucností“. To znamená, že se neustále snažíme přinášet na trh inovativní produkty a technologie v oblasti fasád, omítek a potěrů. Před lety asi jen málokoho napadlo, že bude v budoucnu možné využívat nanotechnologie a že budou existovat fasády s tzv. samočisticí schopností. Koho by napadlo, že bude možné zateplovat pomocí unikátních kotevních systémů, které eliminují tepelné mosty, nebo že bude i běžný uživatel moci vybírat ideální odstín pro fasádu svého domu jen pomocí mobilního telefonu? Díky inovátorskému přístupu Baumitu jsou někdejší smělé plány skutečností.

Jaké využíváte komunikační nástroje?
Webové stránky, osobní konzultace, inzerce, výstavy, velmi sledované jsou naše technologické postupy formou videa na našich webových stránkách i na youtube.com.

Ing. Martin Omelka
marketingový ředitel společnosti Baumit, spol. s r.o.

Partnerská sekce