/Montáž střešních oken

Montáž střešních oken

08. 01. 2020

Jak jsme daleko:

Základová deska 100%
Vnější zdivo 100%
Vnitřní zdivo 100%
Stropní konstrukce 100%
Střecha 99%
Okna a dvěře 85%
Elektroinstalace 51%
Koupelna 22%
Kuchyně 17%
Podlahy 50%
Stavba celkem 77%
Fotografie z montáže střešních oken | Wienerberger e4 dům

Montáž střešních oken

Na šikmou střechu se montovala střešní okna Velux s elektrickým ovládáním otevírání. Tato okna mají vysokou kvalitu provedení včetně izolace rámu, který slouží proti tepelným mostům ve styku okenního rámu a izolace střechy.

Výhoda izolace pomocí originálního zateplovacího bloku tkví v tom, že je pevně spojený s rámem okna a izoluje jej po celé jeho výšce i v místech, která lze velmi obtížně zateplit klasickým způsobem. Střešní okna jsou opatřena hliníkovou vnější vrstvou. Osazení trojskly zaručuje vynikající tepelné a zvukově izolační vlastnosti.

Inovativní systém dálkového ovládání umožňuje otevírat a zavírat okna jediným stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači. Nástěnný ovladač je se střešním oknem spárován již z výroby. Snadné ovládání zajišťují tři tlačítka. Dostupné funkce po stisknutí jsou otevřít/zavřít/stop. Zařízení umožňuje také ovládání rolet a žaluzii.

Fotografie - Pokládka střešní krytiny Tondach FigaroFotografie montáž střešních oken | Wienerberger e4 dům

Produkty

Použité produkty v této fázi stavby:

střešní okna Velux.

Technické informace

Velux montáž střešních oken, izolace pomocí originálního zateplovacího bloku, osazené trojskly a systém dálkového ovládání oken.

Starosti

V této fázi stavby za vás řešíme tyto starosti:

Bude mít dům nízkou spotřebou energie?

E4 dům vám zaručí nízké roční náklady za energie nyní i do budoucna. Jeho tepelnětechnické parametry splňují legislativu roku 2020.

Bude podkroví teplotně stabilní?

Stabilní teplotu v podkroví pomáhá udržovat těžký strop. Strop svojí velkou hmotností zajišťuje fázový posun teplot – přes den chladí a v noci hřeje. Srovnává tedy teplotu. Pokud jsou ve střeše použita střešní okna, doporučuje se použití střešních rolet.

Galerie obrázků

Veškeré informace o programu Wienerberger e4 dům jsou k dispozici na www.e4dum.cz

2020-02-07T13:11:52+00:00 08. 01. 2020|

Partnerská sekce